TECHNIKUM NR 1: technik ekonomista - klasa WOJSKOWA, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik geodeta, technik architektury krajobrazu, technik handlowiec - klasa WOJSKOWA, technik hotelarstwa - innowacja pedagogiczna PODRÓŻUJĄC ODKRYWAMY ŚWIAT, technik organizacji reklamy, technik usług fryzjerskich - innowacja pedagogiczna KOSMETYKA I PIELĘGNACJA URODY; POLICEALNA SZKOŁA MEDYCZNA: technik dentystyczny; POLICEALNA SZKOŁA ZAWODOWA: opiekun medyczny, opiekunka środowiskowa, technik BHP, technik usług kosmetycznych, technik administracji. Szkoła prowadzi BURSĘ SZKOLNĄ. Z A P R A S Z A M Y !

Kierunki kształcenia
Spacerkiem po szkole - galeria
ZAPRASZAMY DO BURSY PRZY ZSZ NR 1

Jubileusz 50-lecia ZSZ nr 1

Podziękowanie
za udział w Jubileuszu 50-lecia Zespołu Szkół Zawodowych nr 1
im. mjr. H. Dobrzańskiego „Hubala”
w Starachowicach

Składamy gorące podziękowanie za udział w obchodach Jubileuszu 50-lecia Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 im. mjr. H. Dobrzańskiego „Hubala”, które odbyły się 10 listopada 2011. Włożyliśmy duży wysiłek, aby uroczystość miała charakter niepowtarzalny. Jesteśmy przekonani, że warto było, ponieważ w tym dniu otworzyła się przed nami przeszłość, co sprawiło, że ten dzień nabrał innego, wspaniałego wymiaru.
Wyrażamy wdzięczność za przybycie: Dostojnym Gościom, Nauczycielom, Wychowawcom, Absolwentom Szkoły, którzy swoją obecnościom uświetnili uroczystość oraz podkreślili jedność z wartościami stanowiącymi tożsamość naszej szkoły.
10 listopada 2011 był okazją do spotkań, wspomnień, podsumowania minionych pięćdziesięciu lat. Był to również czas na wyrażenie podziękowania za trud włożony w wychowanie i kształtowanie kolejnych pokoleń młodzieży, która stanowi naszą dumę.
Mamy nadzieję, że to niezwykłe wydarzenie pozostanie na zawsze w naszych wspomnieniach i sercach. Raz jeszcze serdecznie dziękujemy za przybycie i współtworzenie historii ZSZ nr 1.

Dyrekcja, Nauczyciele, Uczniowie i Rodzice Zespołu Zawodowych nr 1 w Starachowicach

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Jubileuszu 50-lecia: http://zsz1star.pl/image/tid/48
Młodość się docenia,
gdy przychodzą wspomnienia.

M. Wójtowic

Komitet Organizacyjny
Obchodów 50-lecia
Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Starachowicach
27-200 Starachowice, ul. Radomska 72
tel./fax 41 274 52 74
e-mail zsz1stce@pro.onet.pl

Absolwenci
Zespołu Szkół Zawodowych nr 1
w Starachowicach

Dyrekcja ZSZ nr 1 w Starachowicach i Grono Pedagogiczne zaprasza wszystkich absolwentów na uroczystości jubileuszowe obchodów 50-lecia szkoły, które odbędą się 10 listopada 2011 roku w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Starachowicach przy ul. Radomskiej 72.
Komitet Organizacyjny Zjazdu Absolwentów na 50-lecie ZSZ nr 1 zaprasza wszystkich absolwentów na Bal Absolwentów, który odbędzie się 10 listopada 2011r. w Hotelu Europa w Starachowicach przy ul. Radomskiej 76a o godz. 20.00. Przewidywany koszt balu to 140 zł od osoby. Z uwagi na konieczność rezerwacji sali, należy dokonać wpłaty pełnej kwoty do 31 października 2011 roku na konto z dopiskiem "Bal Absolwentów" - nr konta: 55 1020 2674 0000 2702 0101 3499 PKO BP SA.
W czasie trwania obchodów 50-lecia szkoły można skorzystać z noclegów w Hotelu Europa tel. 41 276 78 00 lub w Internacie CKP przy ZSZ nr 1 tel. 41 274 89 13.
Bliższych informacji można uzyskać na stronie internetowej ZSZ nr 1, na Forum portalu "Nasza klasa". Istnieje również możliwość uzyskania odpowiedzi na pytania drogą elektroniczną na e-mail: zsz1bal@op.pl.

Program uroczystości:
godz. 10.00 Msza Święta w kościele parafialnym p.w. Wszystkich Świętych, ul. Św. Barbary w Starachowicach
godz. 11.15 Uroczysty przemarsz z kościoła do siedziby szkoły, ul. Radomska 72
godz. 11.40 Pokaz jazdy konnej Kieleckiego Szwadronu Kawalerii im. 13 Pułku Ułanów Wileńskich na boisku ZSZ nr 1, ul. Radomska 72
godz. 12.30 Uroczyste otwarcie jubileuszu w siedzibie szkoły
- część oficjalna
- część artystyczna
godz. 14.30
- poczęstunek jubileuszowy
- zwiedzanie okolicznościowych ekspozycji i wystaw, wpis do księgi pamiątkowej
- spotkania absolwentów z nauczycielami i wychowawcami klas
godz. 20.00 Bal Absolwentów