technik handlowiec

Absolwent jest przygotowany do uruchomienia własnej firmy handlowej lub podjęcia pracy na szczeblach zarządzania w przedsiębiorstwach handlowych. W programie m.in: umiejętność posługiwania się narzędziami marketingowymi i komputerem, obsługa kas fiskalnych, nauka rachunkowości, zasad prawa, języków obcych. Uczniowie technikum odbywają praktyki zawodowe w handlu detalicznym, placówkach marketingowych i bankach.
Od roku szkolnego 2010/2011 z innowacją pedagogiczną: bezpieczeństwo narodowe.

Prezentacja kierunków nauczanych w ZSZ nr 1 w Starachowicach