Nasza uczennica -Natalia Skiba zwycięzcą Konkursu Literackiego „ Rodzina –Twój bezpieczny świat”

Natalia Skiba.jpg

9 czerwca 2017r. w Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego odbyło się Podsumowanie XV Świętokrzyskich Dni Profilaktyki „Rodzina Twój bezpieczny świat” , w ramach którego nagrodzono zwycięzców Konkursu Literackiego „Rodzina – Twój bezpieczny świat” w kategorii poezja.
I nagrodę zdobyła Natalia Skiba, uczennica II klasy, kształcąca się w zawodzie technik –geodeta za wiersz „Zimno i ciepło”.
Natalia prezentowała swój utwór podczas spotkania.
Gratulujemy!

--------------------------------------------------------------------------