TECHNIKUM NR 1: technik ekonomista - klasa WOJSKOWA, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik geodeta, technik architektury krajobrazu, technik handlowiec - klasa WOJSKOWA, technik hotelarstwa - innowacja pedagogiczna PODRÓŻUJĄC ODKRYWAMY ŚWIAT, technik organizacji reklamy, technik usług fryzjerskich - innowacja pedagogiczna KOSMETYKA I PIELĘGNACJA URODY; POLICEALNA SZKOŁA MEDYCZNA: technik dentystyczny; POLICEALNA SZKOŁA ZAWODOWA: opiekun medyczny, opiekunka środowiskowa, technik BHP, technik usług kosmetycznych, technik administracji. Szkoła prowadzi BURSĘ SZKOLNĄ. Z A P R A S Z A M Y !

Kierunki kształcenia
Spacerkiem po szkole - galeria
ZAPRASZAMY DO BURSY PRZY ZSZ NR 1

Młodzież ze Szkolnego Koła „ Caritas” odwiedza Seniorów

P1030597_1000x750.jpg

06.04.2017 młodzież ze SK „Caritas” pod opieką p. A. Toty i p. R. Nowak odwiedziła Dom Dziennego Pobytu dla Seniorów „Senior – Wigor”. Uczniowie przygotowali pod kierunkiem nauczycielek występ pt. „Wesele Jagny i Boryny”, który miał wprowadzić publiczność w radosny nastrój zbliżających się Swiąt Wielkanocnych. Na scenie pojawił się Władysław Reymont, który żywo opisywał scenę i bohaterów swojego arcydzieła, a postacie ożyły zachwycając Seniorów tańcem, śpiewem i staropolska gwarą. W przedstawieniu udział wzięli: Anna Rdzanek z kl. Ib, Maciej Marlica, Milan Rokita, Przemysław Stawczyk z kl. c, Hubert Wajszczyk z kl. Id, Patrycja Szmalec , Diana Skrucha, Ola Stępień , Marcela Rokita, Patrycja Wiśniowiecka , Olga Kunert , Jagoda Jabłońska, Kacper Rakowski, Zuzanna Janikowska, Aleksandra Rybak z kl. IIb. Po występie uczennice z klasy o kierunku technik architektury krajobrazu: Julia Milczanowska, Klaudia Kosmala, Wiktoria Walkiewicz poprowadziły warsztaty florystyczne z zakresu przygotowywania palm wielkanocnych. Gospodarze ugościli naszych uczniów słodkim poczęstunkiem. Miłe spotkanie zakończyło się wręczeniem kosza pisanek wielkanocnych i złożeniem życzeń świątecznych dla Seniorów od całej społeczności naszej szkoły.