Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie klasy III c

W środę 29 marca 2017 o godzinie 16:00 odbędzie się spotkanie w spawie wyjazdu na staże do Hiszpanii w ramach projektu dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „ Od mobilności do przedsiębiorczości”.
W spotkaniu weźmie udział Prezes Zarządu Fundacji Instytut Nowoczesnej Edukacji - pani Iwona Lis reprezentująca Accelerated Learning International Polska Sp. z o.o.
Spotkanie odbędzie się w Sali nr 1.

Serdecznie zapraszamy rodziców i uczniów zakwalifikowanych do udziału w projekcie.

Monika Wójcik – dyrektor ZSZ nr1
Agnieszka Sadowska – Kierownik Szkolenia Praktycznego
Anna Niewczas –wychowawca klasy III c Technikum nr1
--------------------------------------------------------------