Dzień Kobiet PZN w ZSZ nr 1

przemek i piewajaca_900x887.jpg

Młodzież Bursy ZSZ nr 1 oraz szkoły wystąpiła w programie artystycznym z okazji „ Dnia Kobiet”, obchodzonym przez Oddział Polskiego Związku Niewidomych w Starachowicach. Montaż słowno – muzyczny pt. „ Miłość jest przekorna.” przygotowali pod kierunkiem wicedyrektor - Anety Matejczuk i wychowawcy – Małgorzaty Lasek : Przemysław Stawczyk, Anna Rdzanek, Weronika Kozieł, Karolina Michalczak, Bartek Stępień, Katarzyna Łuczkiewicz. Występ uświetnił uroczystość „8-Marca”, w trakcie której płci pięknej Związku serdeczne życzenia złożyli m.in. : wicestarosta – Marek Pawłowski, członkini zarządu powiatu – Monika Nowak, prezes Koła PZN – Izabela Wałęga, dyrektor ZSZ nr 1 – Monika Wójcik. (las.)