technik ekonomista

Zakres wiadomości i umiejętności uzyskanych przez absolwentów pozwala na podjęcie własnej działalności gospodarczej i pracę w komórkach finansowych różnych przedsiębiorstw. W programie m.in: obsługa komputera, rachunkowość komputerowa, języki obce, w tym język obcy zawodowy, kultura zawodu. Uczniowie technikum odbywają praktykę zawodową w jednostkach gospodarczych i bankach.
Od roku szkolnego:
-2010/2011 z innowacja pedagogiczną: celnik-agent celny,
-2014/2015 z innowacja pedagogiczną: podstawy służby policyjnej.

Prezentacja kierunków nauczanych w ZSZ nr 1 w Starachowicach