technik administracji

Technik administracji redaguje pisma, korespondencję sprawozdania, notatki służbowe, sporządza protokoły, umowy o pracę, regulaminy pracy i wynagrodzenia. Odpowiada za prawidłowe przyjmowania, segregowanie i klasyfikowanie informacji. Technik administracji może być zatrudniony w każdej instytucji administracyjnej i gospodarczej m.in. w urzędach wojewódzkich, rejonowych, powiatowych i gmin, podmiotach gospodarczych, firmach ubezpieczeniowych, bankach, urzędach skarbowych.

Prezentacja kierunków nauczanych w ZSZ nr 1 w Starachowicach